Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Masz pytania? Zadzwoń do nas:  695 605 930 lub napisz: [email protected]

ZAPEWNIAMY INDYWIDUALNĄ OBSŁUGĘ I FACHOWE DORADZTWO
BRAKUJE POSZUKIWANEGO PRZEZ PAŃSTWA PRODUKTU,
PROSIMY O KONTAKT,  PRZYGOTUJEMY INDYWIDUALNĄ OFERTĘ !!!

EPICKO DOBRE INSTALACJE OGRZEWANIE ŁAZIENKI

BERGERKA

 

KLAUZULA INFORMACYJNA - DANE OSOBOWE

 

Bergerka Mariola Berger., z siedzibą w Czekanowie 63-410 Ostrów Wielkopolski, ul. Środkowa 70, jako Administrator danych osobowych, zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, o ochronie danych osobowych, z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informuje, iż:

 1) Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w celu negocjacji umów i warunków handlowych, realizacji umów handlowych, realizacji zamówień i dostaw, wsparcia przed- i posprzedażnego, a także dochodzenia roszczeń i prowadzenia statystyk, na podstawie art.6 ust 1. pkt. b, c oraz f.

 2) Pani/Pana dane osobowe mogą być także przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego produktów własnych, ale jedynie wówczas gdy wyrazi Pani/Pan na to odrębną zgodę na piśmie; na podstawie art.6 ust 1. pkt. a.

 3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych może być Poczta Polska, kurier, kancelaria obsługi prawnej, podmioty obsługi IT, instytucje finansowe.

 4) Dane nie będą udostępniane do państw trzecich.

 5) Pani/Pana dane osobowe, w zależności od celu przetwarzania będą przechowywane, zgodnie z obowiązkiem wynikającym z Ustawy o rachunkowości lub z przepisami Kodeksu Cywilnego tytuł IV Przedawnianie roszczeń, lub ze względu na udzielane gwarancje i prowadzone statystyki- przez okres 10 lat od ostatniej udokumentowanej aktywności handlowej.

 6) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (pod warunkiem, że przetwarzanie odbywało się na podstawie zgody).

 7) Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

 8) Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu przetwarzania. 

9) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany. 

10)  Wszelkie sprawy (w tym także wyrażenie chęci skorzystania z przysługujących praw), oraz uwagi i pytania związane z danymi osobowymi prosimy kierować na adres e-mail [email protected]

Witryna stworzona na platformie