Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Masz pytania? Zadzwoń do nas:  695 605 930 lub napisz: [email protected]

ZAPEWNIAMY INDYWIDUALNĄ OBSŁUGĘ I FACHOWE DORADZTWO
BRAKUJE POSZUKIWANEGO PRZEZ PAŃSTWA PRODUKTU,
PROSIMY O KONTAKT,  PRZYGOTUJEMY INDYWIDUALNĄ OFERTĘ !!!

EPICKO DOBRE INSTALACJE OGRZEWANIE ŁAZIENKI

O nas

BERGERKA

Jesteśmy nową firmą handlową która specjalizuje się w branży instalacyjnej.

Zdobyte doświadczenie  staramy się obecnie wykorzystać w fachową i techniczną pomoc w obsłudze naszych klientów, a konkurencyjne ceny są dodatkowym czynnikiem dla którego warto do nas zajrzeć.

Swoje doświadczenie opieram na niemal 10 letniej pracy zawodowej w branży grzewczej i sanitarnej.

Firma powstała z pasji i bagażu doświadczeń jej założycielki, która od wielu lat zgłębia swoją wiedzę w zakresie nowych technologii grzewczych i sanitarnych.

Wieloletnia praca na produktach uznanych producentów pozwoliła nam uzyskać coraz to kreatywniejsze, nowatorskie podejście w realizacji powierzonych nam inwestycji.

Przy wyborze produktów stawiamy na kryterium jakości i ceny. Mamy zasadę, by każdy produkt z wyższej półki miał swojego odpowiednika o niższej cenie przy zachowaniu bezkompromisowych walorów jakościowych.

Klientom oferujemy wsparcie techniczne i merytoryczne. Wykonujemy bezpłatne wyceny i dobory kotłów stałopalnych, gazowych i innych produktów z branży instalacyjnej.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Realizuj swoje marzenia! Zapytaj o ofertę!

MARIOLA

Witryna stworzona na platformie